Wózki do beczek

 

Szczypce do beczek
Bezpieczne w użytkowaniu skrzypce do poziomego przemieszczania 210-litrowych beczek z obręczami. Przeznaczone m.in. do umieszczania beczek na regałach, stojakach itp. Półautomatyczny zatrzask. Mocowanie jest ustawiane, opuszczane i następnie podczas podnoszenia blokowane. Udźwig 500 kg, waga 5,2 kg.


    


Bezpieczne w użytkowaniu skrzypce do pionowego przemieszczania 210-litrowych beczek z obręczami. Możliwość zastosowanie do żurawi i wózków widłowych. Udźwig 350 kg. Waga 9,5 kg.Chwytaki do beczek


Automatyczny chwytak do beczek. Chwytak montowany jest czołowo do beczki i następnie blokowany - przy podnoszeniu beczka jest automatycznie blokowane.


Automatyczny chwytak do beczek służący do podnoszenia i transportu beczek wózkiem widłowym. Łatwy montaż. Bezpieczny i pewny transport. Dzięki regulacji wysokości chwytaka łatwo można dopasować urządzenie do wielu typów beczek. Dostępna wersja do transportu 1 i 2 beczek jednocześnie.Wózek/platforma do beczek i opon


Przeznaczona do ręcznego przemieszczania beczek, opon i innych przedmiotów o okrągłej podstawie. Konstrukcja spawana. Stabilność pracy.
Wózek podnośnikowy do beczek


Wózek przeznaczony do podnoszenia metalowych beczek o pojemności 200 L. Automatyczna blokada beczki podczas podnoszenia. Możliwość ładunku i wyładunku beczek z pojazdów. Podnoszenie za pomocą pompy nożnej / opuszczanie za pomocą zaworu na siłowniku.


Wózek podnośnikowy do beczek z funkcją przechyłu


Wózek przeznaczony do podnoszenia metalowych beczek o pojemności 200 L. Doskonale sprawdza się podczas opróżniania beczek lub podczas układania ich na siebie. Bezpieczne i proste podnoszenie za pomocą dodatkowej pompy nożnej. Przechył regulowany jest ręcznie przez operatora za pomocą korby.