SYSTEMY STEROWANIA

 

Nowoczesna sala konferencyjna wypełniona jest różnymi urządzeniami elektronicznymi, dającymi użytkownikowi możliwość sprawnej pracy oraz prowadzenia prezentacji oraz szkoleń.

 


Aby praca w sali była intuicyjna i łatwa warto zastosować system centralnego sterowania (SCS). System taki pozwala w użytkownikowi w prosty sposób zapanować nad elektroniką w pomieszczeniu.


Dobry system centralnego sterowania jest dostosowany do wymagań Klienta i ułatwia zarządzanie elektroniką w sali. Naszym zadaniem jest dobór odpowiednich rozwiązań – zoptymalizowanych pod konkretnego Inwestora oraz sali czy sal konferencyjnych.  Użytkownik końcowy korzysta z ekranu dotykowego z indywidualnie zaprojektowanym layoutem lub też klawiatur z personalizowanymi, grawerowanymi laserowo klawiszami. W przypadku bardziej zaawansowanych instalacji można zastosować zarówno ekrany dotykowe jak i klawiatury.System centralnego sterowania pozwala na realizowanie wielu funkcji. Często naciśniecie jednego przycisku wyzwala ciąg zdarzeń, a użytkownik otrzymuje zadowalający go efekt końcowy. Naciskając na ekranie przycisk np. „Prezentacja” rozwija się ekran, opuszcza się winda z projektorem i uruchamia projektor, wskazywane jest określone źródło sygnału dla projektora, przygasają odpowiednie strefy świetlne i zasłaniają rolety.
Scenariusze pracy urządzeń realizowane z wykorzystaniem centralnego systemu sterowania wypracowywane są każdorazowo na potrzeby konkretnych projektów i rozwiązań z uwzględnieniem specyficznych, indywidualnych oczekiwań użytkownika.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych producentów: Crestron, Extron, AMX czy Neets.