Prezentacja bezprzewodowa

 

Prezentacja bez zbędnego okablowania i przejściówek do przyłączy w laptopach jest czymś co usprawnia pokaz treści multimedialnej podczas krótkiego spotkania w sali konferencyjnej, czy też dużej całodziennej konferencji.

Prezentacja bezprzewodowa Barco z dowolnego komputera mobilnego (laptop, MacBook), czy urządzenia mobilnego np. telefonu z systemem Android lub tableta typu I-Pad jest czymś co daje użytkownikowi dużą swobodę wyboru nośnika prezentacji, mobilność i łatwość wyświetlania obrazu i dźwięku. Prelegent unika niekompatybilności okablowania, złącz, przez co może skupić się na najważniejszym – treści swojej prezentacji i optymalnym wykorzystaniu
swojego czasu oraz innych uczestników spotkania.
Naszym klientom proponujemy tylko sprawdzone w praktyce produkty, które w pełni zaspokoją ich oczekiwania i ułatwią im pracę.

Barco ClickShare


Urządzenia firmy Barco z serii ClickShare to profesjonalny sprzęt rekomendowany klientom ceniącym jakość, prostotę, pełną kompatybilność z laptopami różnych marek oraz producentami urządzeń mobilnych.

Prezentacja poprzez jedno kliknięcie!


Po kliknięciu przycisku Clickshare na dużym ekranie spotkania wyświetlana jest zawartość komputera do którego podpięte jest urządzenie Barco.

System Barco i jego oznaczenia: CSC-1, CSE200, CSE-200, CSE800, CS-100, ClickShare, Barco Clickshare, Button tray, Clickshare Dongle, Clickshare launcher, Clickshare Button.


Prezentacja bezprzewodowa

(aby powiększyć zdjęcie, kliknij w jego miniaturę):


 

 

 

 
 

 

   

 

   


 

 

 

 

 Prezentacja bezprzewodowa Barco (bezprzewodowe Clickshare, bezprzewodowe Barco) - bezprzewodowy przesył obrazu i dźwięku  prezentacji z wielu komputerów uczestników spotkania na jeden odbiornik (ekran projektora, monitor, telewizor). Brak okablowania, kompatybilność z platformami Windows i Apple oraz urządzeniami mobilnymi  sprawia, że rozwiązanie firmy Barco - Clickshare zyskuje coraz większą popularność. Bezpieczeństwo przesyłu danych pozwala na pełną poufność prezentowanych treści.

W zależności od modelu urządzenia na ekranie może być jednocześnie 1, 2, 4 czy nawet 8 osób (wersja dla dwóch ekranów). Pozwala to na np. łatwe porównywanie prezentowanych danych.

Szybka możliwość przełączenia urządzenia do naprzemiennej prezentacji (buton USB, dongle USB, aplikacja mobilna) z innego komputera,  czy np. telefonu sprawia, że  prezentacje są jeszcze prostsze, bardziej efektywne i profesjonalne.

Barco Warszawa - Kontakt