Nowości

 
Grupa ANB - Ultra-Ever Dry w KOWARACH 2018


27-10-2018 - Impreza Off-road'owa w Kowarach - Prezentacja produktu Ultra-Ever Dry na naklejkach magnetycznych. Czyściutkie!

W celu powiększenia zdjęcia, prosimy o kliknięcie w jego miniaturę.


 

 


 

 

 

 


Grupa ANB - XI Międzynarodowa Wystawa AIR FAIR Bydgoszcz 2017


06-06-2017 - Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć podsumowującej nasz udział w XI Międzynarodowej Wystawie AIR FAIR 26 - 27 maj 2017 w Bydgoszczy.

W celu powiększenia zdjęcia, prosimy o kliknięcie w jego miniaturę.


 

 


 

 


Grupa ANB - XXV Międzynarodowe Targi WOD-KAN Bydgoszcz 2017


24-05-2017 - Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej krótkiej galerii zdjęć podsumowującej nasz udział w XXV Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy (16 - 18 maj).


W celu powiększenia zdjęcia, prosimy o kliknięcie w jego miniaturę.


 
 
 
 
 Grupa ANB - MightySeven M7 na Rajdzie Barbórka z Rajdową Załogą TVN Turbo


 
12-12-2016 - Zapraszamy na naszą stronę www.mightyseven.pl oraz na naszego Facebooka

WYGRANA W OŚCE - GRATULUJEMY!

10-12-2016 - Załoga TVN - Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski - wygrywa 54 Rajd Barbórka 2016 w ośce! Więcej informacji -> Zapraszamy na naszą stronę www.mightyseven.pl oraz na naszego Facebooka

RAJD BARBÓRKA Z ANB!


 

 

 

 06-12-2016 - Zapraszamy na 54. Rajd Barbórka, który odbędzie się 10 grudnia! Nasza firma jest Partnerem wspierającym załogę TVN: Łukasza Byśkiniewicza i Macieja Wisławskiego. Wypatruj nas na Ich aucie - markę narzędzi peumatycznych Mighty Seven. Zapraszamy na rajd oraz na naszą stronę www.mightyseven.pl!

ZMIENIAMY SIĘ NA LEPSZE!


 

                           
 
   07-11-2016 - Zapraszamy do naszego nowego sklepu na ulicę Ostrobramską 91! W sklepie zapewniamy szeroką gamę narzędzi oraz odzieży roboczej i ochronnej wiodących firm. ZAPRASZAMY!

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE


UEd

                           
 
LineX
 15-10-2016 - Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnymi technologiami, które nasz firma posiada w swojej ofercie. Prowadzimy rewolucję na polskim rynku! Sprawdź Nas!

WIZYTA FIRMY DEWALT W SIEDZIBIE ANB!                                                  
ANB szkolenie10-10-2016 - W ramach wzmocnienia współpracy handlowej w poniedziałek odwiedził Nas Przedstawiciel firmy DeWalt: Jeffery D. Ansell - Senior VP & Group Executive. Global Tools & Storage.
NAGRODA DLA ANB!


                                                  
ANB szkolenie15-07-2014 - Nagroda dla firmy ANB za najlepsze wyniki sprzedaży w zakresie Systemów Kongresowych Bosch Security Systems w roku 2013.
ANB szkolenie

10-07-2014 - Firma ANB przeprowadziła szkolenie techniczne odnośnie nowych produktów w dziale armatury przemysłowej. Szkolenie prowadzili specjaliści z Europejskiego Centrum Obsługi Klientów z Neapolu, a uczestniczyli w nim przedstawiciele Grupy LOTOS S.A., Grupy ORLEN S.A. oraz Azotów Puławy. Szkolenie dotyczyło nowych rozwiązań w zakresie pozycjonerów do zaworów regulacyjnych oraz wykorzystania ich do celów diagnostycznych i optymalizacji obsługi serwisowej.

INNOWACYJNY PRODUKT!


Tajemnicą sukcesu Ultra-Ever Dry jest wykorzystanie nanotechnologii. Dzięki niej na powierzchni danego przedmiotu tworzy się powłoka hydrofobiczna, czyli bańka szczelnie zamkniętego powietrza, która nie pozwala wodzie ani innym nieżrącym substancjom wsiąkać w materiał.                         

 


Zastosowanie tego produktu jest dowolne, np. na stali, betonie, różnego rodzaju tkaninach, drewnie, plastiku itp.  Należy pamiętać, że po impregnacji w niektórych przypadkach widoczny jest lekki nalot - jest to wspomniana warstwa chroniąca. Kolor substancji przezroczysto - biały.


 

Nagroda dla ANB Sp. z o.o.

29-10-2013 - Na corocznym zgromadzeniu partnerów GE General Electric, które odbyło się pod Neapolem, firmie ANB zostało przyznane wyróżnienie za profesjonalność i solidność współpracy z klientem.

17-08-2013 - Nasi dzielni pracownicy tuż przed kolejną wyprawą rowerową. Tym razem punktem startu jest nasz nowy budynek :)

ANB nagroda medal europejski

05-06-2013 - Mamy zaszczyt poinformować, że Grupa ANB otrzymała Medal Europejski za produkcję urządzeń i maszyn do czyszczenia kanalizacji marki ORKAN. Nagroda ta miała na celu podkreślić zasługi we wkładzie w rozwoju polskiego rynku.


Miło nam jest poinformować, że budowa naszego nowego magazynu jest już na ukończeniu i w ciągu najbliższych miesięcy będziemy się tam wprowadzać.

Wigilia ANB

24-12-2012 Firma ANB życzy wszystkim Wesołych Świąt i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!30-08-2012 Niedawno zaprezentowaliśmy Państwu "dziurę w ziemii" prezentującą rozpoczęcie budowy naszego magazynu. Dziś możemy pochwalić się sprawnym postępem prac. Jeszcze w tym roku nasz magazyn powinien być w pełni funkcjonalny i gotowy do sprawnej obsługi wysyłek Państwa zamówień.

Mistrzostwo Świata 2012

20.08.2012 - Znowu sukces! Jesteśmy dumni mogąc napisać, że sponsorowana przez Grupę ANB reprezentacja Polski rozgrywek strategicznych w formule WFB jako pierwsza w historii obroniła tytuł Mistrza Świata! Polacy zmierzyli się kolejno z reprezentacją Walii, Austrii, Niemiec, Grecji i Anglii nie pozostawiając złudzeń komu należy się tytuł. Gratulacje!28-07-2012 - Nasi pracownicy zorganizowali całodzienną wyprawę rowerową. Pomimo, że w między czasie natrafili na solidną ulewę i błotniste tereny to wytrwale jechali dalej aż dotarli do celu.

Targi WOD-KAN

25-05-2012 - Skończyły się XX Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2012. Jak co roku również i my wzięliśmy w nich udział i prezentowaliśmy nasz maszyny, głowice i urządzenia z branży.

magazyn

07-05-2012 - Grupa ANB rozpoczęła budowę własnego magazynu. Dzięki temu otrzymamy placówkę dostosowaną specjalnie do naszych potrzeb, a co za tym idzie zwiększenie wydajności pracy i jakości obsługi naszych wysyłek i produkcji.

certyfikat ANB DB

04-03-2012 - Miło nam jest poinformować, że ANB Sp. z o.o. została nagrodzona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej Dun & Bradstreet.

Polska Mistrzem Świata

22.08.2011 -  Jesteśmy dumni mogąc napisać, że sponsorowana przez Grupę ANB reprezentacja Polski w rozgrywkach strategicznych zdobyła Mistrzostwo Świata 2011 na igrzyskach zorganizowanych w Montreux, Szwajcarii. Po sześciu ciężkich rundach Polacy pokonali kolejno Irlandię, USA, Anglię, Danię i Grecję, aby na końcu zremisować z Włochami i tym samym wywalczyć mistrzostwo. W ostatnich pięciu latach Polska czterokrotnie stawała na podium, jednak w tym roku wzmożony ciężki trening w pełni się opłacił. Gratulacje zwycięzcom!

certyfikat ANB DB


15. 07.2011 Miło nam jest poinformować Państwa, że nasza firma ponownie się rozrosła i oprócz sprowadzenia  nowych produktów na polski rynek otworzyliśmy nowy dział "Wyposażenie warsztatów, magazynów i otoczenia". W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe wyposażenie zakładów pracy, fabryk czy warsztatów w produkty usprawniające wydajność pracy oraz jej komfort. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów. Link do strony nowego działu.