Zawory - Automatyka - Pomiary

 



Dresser Masoneilan,  Dresser Consolidated,  Nil-Cor,  Carraro,  Mogas




Zapytania ofertowe w formie elektronicznej prosimy kierować na adres: w.klasa@anb.com.pl



Dyrektor zespołu

Włodzimierz Klasa

K: +48 606 495 970

w.klasa@anb.com.pl
    Dyrektor techniczny
- kierownik serwisu

Tomasz Scheiner

K: +48 602 393 423

t.scheiner@anb.com.pl
       
       
       
     
Inżynier sprzedaży
- region Płock


Łukasz Tobiasz
K: +48 604 642 330

l.tobiasz@anb.com.pl
     
Asystent Zespołu

Patrycja Fidos
K: +48 696 498 225

p.fidos@anb.com.pl




Przepływomierze, analizatory wilgotności, analizatory gazu


Inżynier sprzedaży

Rafał Iwan
K: +48 602 451 051

r.iwan@anb.com.pl




CDC,  Groth,  Texsteam,  Zawory odcinające



Włodzimierz Klasa

K: +48 606 495 970

w.klasa@anb.com.pl





ENERGETYKA



Inżynier sprzedaży

Michał Klasa

K: +48 604 175 291

m.klasa@anb.com.pl