Baker Hughes (GE) Zawory i akcesoria

 

Działalność naszej firmy opiera się na współpracy z najbardziej renomowanymi producentami zaworów oraz urządzeń wspomagających, takich jak siłowniki czy regulatory. Oferowane przez nas urządzenia mogą spełniać różne funkcje – zawory regulacyjne to urządzenia regulujące ilość przepływu czynnika w instalacjach oraz układach grzewczych lub przemysłowych. Zawory bezpieczeństwa to natomiast klapy, które otwierają się wtedy, gdy ciśnienie gazu przekroczy dopuszczalną wartość. Tym samym automatycznie zapobiegają one eksplozji zbiornika.

Z uwagi na szerokie wykorzystanie tych urządzeń i ich dużą różnorodność, nawiązaliśmy współpracę z firmami będącymi liderami w zakresie produkcji zaworów. W naszej ofercie można znaleźć te urządzenia pochodzące od uznanych producentów – posiadamy zawory regulacyjne i przetworniki poziomu firmy Masoneilan, zawory bezpieczeństwa Consolidated oraz zawory i urządzenia wspomagające Becker, takie jak regulatory, ustawniki oraz siłowniki.

ANB jest partnerem Baker Hughes (GE) Oil & Gas, posiada wyłączność na rynku polskim na sprzedaż produktów MASONEILAN oraz posiada autoryzowany warsztat napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych (Masoneilan Approved Repair Center).


Baker Hughes Polska - Warszawa
Zawory Baker Hughes GE
Przejdź do  
ANB jest partnerem Baker Hughes (GE) Oil & Gas, posiada wyłączność na rynku polskim na sprzedaż produktów CONSOLIDATED oraz posiada autoryzowany warsztat napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych GTC (Green Tag Center)  .
Przejdź do  
ANB jest partnerem handlowym Baker Hughes (GE) Oil & Gas i posiada wyłączność na rynku polskim na sprzedaż produktów firm BECKER.
Przejdź do