Carraro

 

Od 1924  firma CARRARO rozwija i rozszerza asortyment produkcji dostarczając klientom na całym świecie  niezawodne zawory wysokiej jakości.

Carraro jest producentem włoskim, działającą od lat 50-tych na rynku zaworów przemysłowych, Obecnie posiada klientów w branżach: Nafta i Gaz, rafineryjnej, petrochemicznej, chemicznej, papierniczej, energetycznej oraz w innych działach przemysłu.

Obecnie CARRARO produkuje szeroki asortyment zaworów zgodnych z większością standardów Międzynarodowych:


1. Regulatory Ciśnienia:  tj. zawory redukcyjne,  zawory upustowe oraz ciśnienia różnicowego i regulatory temperatury konkurencyjne do wyrobów największych producentów w tym zakresie.

Dostępne są przyłącza kołnierzowe według ANSI oraz DIN. Stosowane materiały to stal węglowa oraz stal nierdzewna 316, dostępne są również materiały ‘egzotyczne” jak duplex, super duplex, monel, hastelloy i inne.

Istnieje możliwość zamówienia zaworu ‘na miarę’ – elastyczność i dobre proporcje pomiędzy jakością, ceną i terminem dostawy, nawet dla niewielkich ilości, czynią produkty Carraro bardzo atrakcyjnymi i konkurencyjnymi w porównaniu do innych, czołowych dostawców.
Dostępne są regulatory do rozmaitych mediów: powietrze, inne gazy, para oraz ciecze.
  regulator_cisnien

Carraro sprzedaje również regulator ciśnienia oraz regulator temperatury czołowym producentom zaworów regulacyjnych, jak np. Dresser – Masoneilan. 

Do głównych klientów zalicza się GE – Nuovo Pignone.2. Zawory schładzające: Carraro produkuje pełny asortyment produktów typu zawór schładzający do pary (DSH – Desuperheating Valves) umożliwiający konkurowanie z innymi czołowymi dostawcami na świecie w zakresie ciśnień nominalnych do Cl #2500 (PN400).

 
    zawor_schladzajacy
 zawor_schladzajacy3.Proporcjonalne zawory bezpieczeństwa, są specyficznym produktem, skonstruowanym do zastosowania w zestawach do smarowania turbin (Turbine Lube Oil Centres Skids), takich jak produkowane przez, lub dla firmy General Electric.
  zawor_bezpieczenstwa


Pełną informację odnośnie produktów CARRARO można uzyskać w ANB, pod wskazanymi adresami kontaktowymi. Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.carrarovalvole.it