Słupki strażnicze na podczerwień

 

Słupki na podczerwien bunker seguridadPIERWSZA LINIA OBRONY


Granica posiadłości to pierwsza linia obrony, z którą musi się uporać intruz przed dojściem do celu. Wczesne wykrycie intruza jest konieczne, aby zyskać na czasie i powiadomić intruza, iż został on wykryty. W tym momencie, w wielu przypadkach intruz rezygnuje z kontynuowania włamania.


OPTYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Nasze kolumny są wyprodukowane z materiałów pierwszej jakości. Ich zewnętrzna obudowa jest wyprodukowana z poliwęglanu, który jest odporny na promieniowanie UV oraz na akty wandaliczne. Poliwęglan jest ciemny i nieprzezroczysty dla ludzkiego oka, co sprawia, że intruz nie jest w stanie określić ani rodzaju, ani ilości, ani umiejscowienia czy kierunku czujek, co sprawia, że oszukanie systemu staje się ekstremalnie trudne.PROSTE I WIELOFUNKCYJNE


ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE, Kolumny Bunker pasują nawet do najbardziej skomplikowanych instalacji takich jak ściany, pagórki, zmiany poziomu terenu.


PROSTY I ATRAKCYJNY WYGLĄD, Nasze kolumny są proste i w pełni adaptują się do otaczającego je środowiska. Dostępne tylko do użycia z dwuwiązkowymi barierami. Prosimy o kontakt w sprawie kompatybilności.
bunkerseguridad